П'ятниця, 22 листопада 2019
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Я слухаю радіо "Світанок"

Я слухаю радіо "Світанок" 6 років 8 місяців тому #13

• Less
  • Less аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Новачок
  • Новачок
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 0
Привітай радіо "Світанок" із Днем Народження))) :)

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

Last edit: від Less.

Я слухаю радіо "Світанок" 6 років 8 місяців тому #14

• Less
  • Less аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Новачок
  • Новачок
3 березня радіо "Світанок" святкує своє 11-річчя з часу заснування. Ми зростаємо разом з Богом та своїми слухачами. У цей час хотілося б почути відгуки про діяльність радіо, та побажання для його майбутньої праці. Ваших відгуків чекаємо за адресою:
м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців 6а, радіо "Світанок", а також на нашому сайті www.radiosvitanok.org.ua/ та в мережі контакти. Дякуємо, що Ви у нас є! З Богом! Також усі охочі можуть передавати вітання своїм друзям та рідним та вітати один одного із Днем Народження та іменинами. Поспішайте любі приятелі ми чекаємо ваших повідомлень.

З найкращими побажаннями Краплинка-Цікавинка))[/size])
Долучення:

Last edit: від Less.

Я слухаю радіо "Світанок" 6 років 8 місяців тому #15

• Less
  • Less аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Новачок
  • Новачок
Мені дуже подобається радіо Світанок та програма Світ Дитячої Біблії . Багато конкурсів проводится дуже цікавих. Наприклад малювати малюнки на різні теми . У деяких конкурсах я приймала участь мені це дуже подобається . Я хочу побажати ведучим та маленьким слухачам цього радіо здоров'я і всьго найкращого. Та прикликати більше людей слухати СЛОВО БОЖЕ.

Оленка Явна 5 в клас 28 школа парафія св апостола Петра
Долучення:

Я слухаю радіо "Світанок" 6 років 8 місяців тому #16

• Less
  • Less аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Новачок
  • Новачок
Слава Ісусу Христу!
Мене звати Владислав, а для друзів і рідних я - Владік. А ще мені девять років, я учень 3 - А класу "Школи - колегіуму Патріарха Йосмфа Сліпого", що знаходиться у мальовничому мікрорайоні м. Тернополя Дружба.
Моя школа межує із церквою святих Володимира і Ольги. Кожної неділі і по святах я з мамою, часто і всім класом беремо участь у Святїй Літургії .
Інколи я слухаю "радіо -Світанок". Особливо цікаво слухати розділ "Світ дитячої Біблії". З нею дуже цікаво мандрувати у минуле, особливо пізнавати життя святих, навчатися жити за Божими заповідями. Я теж брав участь у тих передачах і у конкурсі до свята Святого Миколая. Я дуже хотів би послухати передачу про життя святого Матея - апостола і євангелиста, так як народився я у день його вшанування - 29 листопада.
Передаю привіт своїм рідним, друзям, вчителям і тренерам по шахматах. А ще хочу побажати творчих успіхів колективу передачі "Радіо-Світанок", цікавих учасників. Запрошуйте, - прийдемо неодмінно. Слава Ісусу Христу.
Долучення:

• Сторінка:
  • 1
Модератори: Адміністратор